Bradley polo Moteriški marškinėliai

24.99€ 44.95€
Prekių ženklai FZ Forza
Prekės kodas: 302465-96
Likutis sandelyje: 1
24.99€ 44.95€
Be PVM: 20.65€

Galimi pasirinkimai

 FZ FORZA - tai ne tik badmintono įrangos ir kokybiškų drabužių gamintojas, bet ir stiprus veikėjas plėtojant badmintono bendruomenę visame pasaulyje. Perkant Solibado kolekcijos rūbus, riamete  projektus, kuriuose dalyvauja vaikai įvairiose pasaulio šalyse.

Specifikacija - 100% Polyesteris

Audinio aprašymas: Anti shrink, Antistatic, Stretchable, Anti-pilling, DryForze

DRYFORZE: Unikali DryForze sistema užtikrina maksimalų patogumą ir komfortą. „DryForze“ padeda greičiau iš  audinio išgarinti prakaitą, greitai džiūsta ir itin malonūs dėvėti.

ANTI SHINK: visi FZ Forza drabužiai yra sukurti taip, kad būtų išvengta dydžio pasikeitimo. Skalbite laikydamiesi priežiūros etiketės nurodymų  ir drabužiai tarnaus jums ilgai.

ANTISTATIC: judant žaidimo aikštelėje sukuriate statinę elektros energiją.FZ Forza audiniai neleidžia drabužiams prilipti prie kūno. Jei norite, kad jūsų drabužiai nebūtų statiški statinio krūvio, nedžiovinkite džiovyklėje.

ANTI-PILLING: FZ Forza drabužiai yra pagaminti iš audinių, pagamintų taip, kad būtų išvengta korozės poveikio. Net po daugelio kartų skalbimo marškinėliai atrodys puikiai, nepakeitę išvaizdos ir spalvos.

STRETCHABLE: FZ Forza rūpinasi, kad rūbas ne tik gražiai kristų, bet ir suteiktų komforto jausmą.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.