Glen jr tee vaikiški marškinėliai

35.95€ 44.95€
Prekių ženklai FZ Forza
Prekės kodas: 302080-0099
Likutis sandelyje: 2-3 Dienos
35.95€ 44.95€
Be PVM: 29.71€

Galimi pasirinkimai

Marškinėliai  išsiskiria savo gražiu raštu, kurį įkvėpė badmintono tinklas. Aukso spalvos logotipas baltame fone  privers aplinkinius atkreipti dėmesį į jus.

Marškinėliai pagaminti iš 100% poliesterio ir yra su  Dry-Forze technologija, o tai reiškia, kad jie greitai džiūsta ir yra kvėpuojantys.

 Specifikacija - 100% Polyester

Audinio aprašymas: Anti shrink, Antistatic, Stretchable, Anti-pilling, DryForze

„DRYFORZE“: Su unikalia DryForze sistema užtikrinamas maksimalus patogumas ir komfortas. „DryForze“ padeda greičiau iš  audinio išgarinti prakaitą, greitai džiūsta ir itin malonūs dėvėtis

Anti shrink: visi FZ Forza drabužiai yra sukurti taip, kad būtų išvengta dydžio pasikeitimo. Skalbite laikydamiesi priežiūros etiketės nurodymais  ir drabužiai jums tarnaus ilgai.

ANTISTATIC: judant žaidimo aikštelėje sukuriate statinę elektros energiją. Mūsų audiniai neleidžia drabužiams prilipti prie kūno. Jei norite, kad jūsų drabužiai neįgautų statinio krūvio, nedžiovinkite džiovyklėje.

ANTI-PILLING: Mūsų drabužiai yra pagaminti iš audinių, pagamintų taip, kad būtų liečiantis su kūnu nedirgintų odos. Net po daugelio kartų skalbimo marškinėliai atrodys puikiai, nepakeitę išvaizdos ir spalvos.

STRETCHABLE: Mes stengiamės, kad marškinėliai gražiai kristų ant kūno ir suteiktų komforto jausmą.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.